خط تولید

خط تولید این شرکت شامل واحدهای ذیل می باشد.

واحد برشکاری: واحد برشکاری شامل هشت دستگاه اره نواری نیمه اتوماتیک و دو دستگاه گیوتین میلگرد و یک دستگاه برش CNC ورق می باشد.

واحد پرس فورج گرم: در واحد پرس فورج گرم ده دستگاه پرس از 60 تن تا 315 تن جهت فورج گرم پیچ از سایز M12 تا سایز M56 و مهره از سایز M12 تا سایز M110 می باشد.

واحد ماشین کاری: در این واحد توسط 14 دستگاه تراش CNC و 5 دستگاه تراش عملیات ماشین کاری پخ ته وگل و ساق پیچ و داخل مهره فورج گرم انجام می گردد.

واحد رزوه زنی: در واحد رزوه زنی شش دستگاه رولینگ و پنج دستگاه قلاویز نیمه اتوماتیک و چهار دستگاه قلاویر اتوماتیک و دو دستگاه رزوه زن فکی اتوماتیک مشغول به کار می باشد.

واحد ماشین آلات اتوماتیک پیچ و مهره: در این واحد سه دستگاه ماشین اتوماتیک تولید پیچ و یک دستگاه ماشین اتوماتیک مهره سرد و یک دستگاه ماشین اتوماتیک فورج گرم مهره از مجهزترین برندها مشغول بکار می باشد.

واحد ساپورت سازی: در واحد ساپورت سازی ده دستگاه ماشین آلات شامل پرس و نورد و پانچ و دریل رادیال به کار برش و خم و سوراخکاری ساپورت‌های مورد سفارش مشغول به کار می باشد.

واحد جوشکاری: در این واحد پرسنل مجرب جوشکار با ۹ دستگاه جوش برق و CO2 و آرگون به مونتاژ انکربولت‌ها و تکمیل ساپورت‌ها و ساخت سفارش‌های خاص مشغول به کار می باشند.

واحد پلی اورتان: واحد پلی اورتان دارای یک دستگاه اتوماتیک جهت تولید پلی اورتان در دانسیته‌های 160 الی 500 بابت ساخت و تکمیل ساپورت‌ها می باشد.

واحد عملیات حرارتی: این واحد که مجهز به جدیدترین دستگاه عملیات حرارتی می باشد مشغول بکارعملیات حرارتی محصولات تولیدی این شرکت است.

واحد پوشش کاری: در واحد پوشش کاری دستگاه عملیات پوشش آلومینیوم روی (داکرومات) با شرایط سازگار با محیط زیست و بهترین مواد اولیه به پوشش کاری محصولات این شرکت مشغول است.

واحد نت: در این واحد کارکنان حرفه ای و دستگاه های مجهز به تعمیر و نگهداری ماشین آلات و ساخت قالب‌ها و قطعات مورد نیاز واحد تولید مشغول می باشند.